O nás

Vespera® je obchodní značkou společnosti Vespera design s.r.o., pod níž vyrábí čalouněný nábytek vyšší třídy. Zázemí umožňuje značce věnovat produkci maximální péči – od prvních skic ve vlastní vývojové dílně až po dokonale řemeslně zpracovaný výrobek. Po personální stránce těží značka z mnohaleté tradice čalounické výroby na rousínovsku.

Filozofie značky Vespera® je postavená na vysoké přizpůsobivosti výrobku požadavkům zákazníka za pomoci architekta. Schopnost měnit tvar područek, přizpůsobit výrobek rozměrově, v rámci povrchu kombinovat různé materiály, provádět úpravy podnoží a dosáhnout originálního řešení, které uspokojí i nejnáročnější zákazníky, je zde základem.

Součástí naší výroby je také plný servis pro dodavatele interiérů, ať už se jedná o domácnosti nebo velké projekty kancelářských prostor. Všude kde je potřeba našeho čalounického řemesla Vespera®, dokážeme odevzdat perfektní výsledek. .

 Jsme držitelé ocenění a certifikátů

  • Grand Prix Mobitex 2009 – 1. místo v kategorii Progresivní technologie
  • Mimořádné ocenění časopisu Architekt za vývoj a inovaci
  • Asociace českých nábytkářů – Nábytek roku 2010
  • Asociace českých nábytkářů – Nábytek roku 2012
  • Asociace českých nábytkářů – Nábytek roku 2015
  • Asociace českých nábytkářů – značka Česká kvalita

Společnost je Členem Cechu čalouníků a dekoratérů

Dále bychom chtěli informovat, že podle zákona 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je pro námi prodávané výrobky a poskytované služby věcně příslušným orgánem pro mimosoudní řešení spotřebitelských sporů Česká obchodní inspekce, více na www.coi.cz