Komplexní čalounění na míru

Skvělou truhlařinu umocní skvělé čalounění

Až kvalitní čalounění dotvoří poctivou truhlářskou práci v dokonalý kus nábytku. Proto vycházíme vstříc všem požadavkům mistrů truhlářů na rychlé a precizní zpracování jejich objednávky. Můžete se spolehnout na naše bohaté zkušenosti, komplexní řešení a profesionální přístup. Naše práce se stane radostí vašich zákazníků.

Proč my?

Víme, jak důležitý je pro vás čas

Vaši poptávku neprodleně spočítáme a kalkulaci obdržíte v řádu několika dní.  Umíme s přehledem realizovat čalounění všech možných velikostí i složitostí. Komplexní celky vytváříme ve spolupráci s dalšími řemesly jako jsou zámečníci, stolaři, pasíři a další. Naše řemeslné zpracování je vždy dokonalé, protože používáme osvědčené i moderní technologie.

Rychlost

Spolehněte se, že svižně zkalkulovaná a rychle potvrzená zakázka jde hned do výroby.

Univerzálnost

Obraťte se na nás klidně se zakázkami běžnými i luxusními, malými i velkými, účelovými i designovými, jednoduchými i složitými. Umíme všechno.

Zpracování

Na vaší zakázce budou pracovat zkušení machři v oboru, kteří používají nejlepší technologie a materiály.

Vespera design, s.r.o.

Jsme spolehlivým a férovým partnerem

Truhláři i firmy dodávající interiéry a atypický nábytek potřebují specialisty na čalounění. Většinou, ale nemají ani čalouníky, ani zkušenosti s tímto typem práce. Proto jsme tu my, specializovaná firma, která zpracovává zakázky do celé ČR i do zahraničí. V rámci subdodávek čalouníme dodané kostry, v rámci dodávek kompletních zhotovujeme i kostry. Jsme schopni realizovat dodávky včetně montáže a zaměření stavby. Vytváříme návrhy konstrukcí čalouněných artefaktů a nabízíme širokou škálu potahových materiálů, kůže a látek od tuzemských i zahraničních dodavatelů. Připravujeme vzorky nutné pro projektanty a investory. Zhotovujeme různá speciální čalounění jako například akustické obklady a podhledy, paravány, lavice, čalouněné obklady, vestavný i volně stojící nábytek. A v neposlední řadě zajišťujeme dodávky nehořlavých řešení dle norem 1021-1 a 1021-2. Podívejte se na naše čalounické služby, relizace čalounění nebo jen poptejte poradenství v oblasti čalounění. 

Naši klienti a partneři

Děkujeme za důvěru

postup spolupráce

Jak probíha spolupráce s námi?

krok 1

Cenová nabídka

Když zadáte poptávku, potvrdíme vám obratem její přijetí i s termínem zaslání cenové nabídky. Pokud je třeba, budeme s vámi konzultovat varianty řešení a materiálů. Cenovou nabídku obdržíte do 2-5 pracovních dnů od poptávky.

krok 2

Vyladění objednávky

Na základě vašich dodatečných požadavků cenovou nabídku upravíme (změna rozsahu prací, volba materiálu). Finálně schválený rozpočet se stává součástí závazné objednávky.

krok 3

Příprava

Je-li třeba, dodáme vám vzorky materiálů pro jednání s investorem nebo projektantem.
Na vaše přání se rádi zúčastníme jednání o specifikaci výroby a vyřešíme společně materiály a technologii.

krok 4

Výroba

Na základě závazné objednávky vám vystavíme zálohovou fakturu. Po jejím uhrazení zahájíme výrobu s dohodnutým termínem dodání.

krok 5

Podpora

Pomáháme při odstraňování případných změn a vynucených oprav na stavbách před konečným předáním díla.

O výrobě

Rousínovská tradice se nezapře

Ruce našich odborníků dokáží vdechnout každému kusu čalouněného nábytku jeho osobité kouzlo. V pohodlné, plně vybavené, reprezentativní dílně jde každá zakázka z ruky do ruky a postupně získává svůj tvar. Zkušené pracovnice
se pečlivě a s citem pro detail věnují stříhání, šití a čalounění, přičemž každá
z nich je úzce specializována na daný úkon. Další lidé připravují konstrukční řešení pro výrobu a navrhují šití dílců, aby byl zajištěn bezchybný a plynulý průběh zakázky.

Naše portfolio

Všechno, co děláme je o kvalitní výrobě a spolehlivosti

Proto se stáváme nedílnou součástí každé zakázky a doslova jí žijeme. Abychom mohli „očalounit“ to, co si přejete (nábytek, architektonické řešení) přesně podle vašich představ, jsme všude.
Účastníme se projekčních a výrobních schůzek, provádíme vlastní zaměření stavby a spolupracujeme při montáži. Věříme, že krásné věci vzniknou, jen když jde tvůrčí myšlenka ruku v ruce s profesionální realizací.

Reference

Co o nás řÍkaji naši partneŘI?

Máte dotaz?

Pokud váš nábytek nebo interiér čekají na kvalitní čalounění, napište nám a my se s vámi spojíme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.