portfolio

Ukázka naší práce

Obecně platí, že všechny zakázky řešíme operativně a s cílem stát se co nejdříve nedílnou součástí projektu. Již při přípravě finální cenové nabídky se účastníme projektových a výrobních schůzek. Pro maximální možné zpřesnění výroby provádíme vlastní zaměření stavby. Pokud je po nás požadováno dodání a montáž zakázky, jsme připraveni je zajistit. V případě změn nebo úpravy výrobků při montáži aktivně spolupracujeme na stavbách. V případě malých i velkých zakázek jsme vždy spolehliví, což se týká jak kvality výroby, tak i termínů dodávek. O tom jsme přesvědčili řadu klientů v České republice i ve světě.

Atelier Manuall

Realizace akustických čalouněných panelů galerie a atelieru

Podle požadavku investora jsme vyrobili a instalovali akustické obklady
ve velmi složitém skladebním provedení. Panely jsou čalouněny ve třech odstínech látky, v bohaté směsi atypických rozměrů dle návrhu. Specialitou tohoto akustického obkladu je provedení rohových spojů, které jsou realizovány s napojením hran pod úhlem 45°. Dodávka rovněž obsahovala čalouněné dveře a vestavné skříně. Montáž obkladu byla provedena zavěšením na vyrovnávací latě z důvodů nerovnosti stávající stavby.

Restaurace La Degustation

Realizace sezení nového interiéru degustační restaurace oceněné michelinskou hvězdou.

Realizace sezení nového interiéru degustační restaurace oceněné michelinskou hvězdou. Podle návrhu designérského Studia Olgoj Chorchoj jsme vyvinuli a dodali židle Degu a lavice. Požadavek byl kladen jak
na konstrukční řešení umožnující velkou zátěž v restauračním zařízení,
tak na pohodlí sezení a kvalitní materiály. Sedací nábytek má vyrobenu podnož z masivního dubu, vnitřní konstrukce je kovová, čalouněný potah
je zhotoven ze špičkové přírodní kůže a doplněn ručně vyplétaným koženým lemováním. Součástí kompletní dodávky 50 ks židlí a lavic je i nepřetržitá následná péče, včetně přečalounění a vysprávky u nejvíce poničených kusů. 

Kavárna Mánes

Realizace sedacího nábytku pro Champagne Lounge v kavárně Mánes

Podle návrhu arch. Postráneckého a v kooperaci s ním, jsme vyvzorovali
a vyrobili sedací nábytek. Jednalo se o výrobu lavic a křesel, kde byl důraz kladen na potřebnou konstrukční výdrž i na netradiční barevnost.
Při výrobě byla použita opět kůže, tentokrát pigmentovaná s důrazem
na barvu a snadnou údržbu.

Oracle

Subdodávka stolařské firmě, která si dodala vlastní kostry

Součástí naší dodávky bylo mimo jiné i poskytnutí know-how pro zhotovení výrobní dokumentace stolařských prvků. Po očalounění proběhlo sestavení prvků v naší výrobě tak, aby došlo k ověření přesnosti čalouněných prvků před dodávkou. Při vlastní instalaci naším odběratelem, jsme se na místě realizace interiéru podíleli na kompletaci a odstraňování problémů spojených s nepřesným zaměřením pro výrobu či chybou stavby tak,
aby byl interiér bez problémů předán investorovi. Materiálové provedení lavic a obkladů – čalounění látky Camira UK.

hotel imperial

Vybavení pokoje podle návrhu arch. Šafferové

Součástí realizace byla subdodávka čalouněných prvků pro stolařské výrobky, sezení a čalouněnou vanu. Dodávka byla realizována včetně návrhu výroby a následné montáže. Použitý potahový materiál voděodolná koženka. 

Notino

Čalouněné prvky kanceláří Notino

Čalouněné prvky kanceláří Notino. Předmětem dodávky a montáže dle požadavku zadavatele byly obklad stěn z čalouněných půlkruhových profilů (koženka SKAI Německo, látky Rakousko a pod.), akustické obklady místností, lavice, sedáky, čalounění dekorativních prvků interiéru (např. vizuálně zajímavá paleta očních stínů). Jedním z nejtěžších prvků pak byla dodávka čalouněných obkladů v různobarevných čtvercích, které byly realizovány za pomoci látek, které jsme speciálně nechali potisknout v RAL barvách odpovídajících požadavkům architekta interiéru.
Posledním prvkem, který byl zhotoven s následnou částečnou realizací zavěšení, byly flockované akustické derezonátory z nehořlavé akustické pěny ve formě slovních popisů, zavěšených pod stropem. Jejich instalace nebyla nakonec po rozhodnutí architekta a investora realizována.

V následujícím roce pak byly dodány další prvky, zejména flockované akustické obklady stěn a stolové paravány do dalších kanceláří.

Naši klienti a partneři

Děkujeme za důvěru

Máte dotaz?

Pokud váš nábytek nebo interiér čekají na kvalitní čalounění, napište nám a my se s vámi spojíme.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.